top of page

שאלות נפוצות

סטודיו סיני 

תשובות לשאלות נפוצות

האם דיקור סיני מתאים לנשים בהריון?

כן, דיקור סיני מתאים בהחלט לנשים בהריון. לפי הרפואה הסינית, יש נקודות מסויימות  שאסור לדקור בהריון, ולכן בטיפול באישה בהריון לא נעבוד כלל עם הנקודות הללו.

אך מעבר לנקודות הרגישות להריון יש עוד את כל הנקודות המותרות שיכולות ומומלצות ביותר לנשים בהריון.

דיקור בהריון עוזר ומקל על מגוון תסמינים, כגון: 

בחילות בוקר בשליש הראשון, עייפות, כאבי ראש, טחורים, כאבי בטן, לחצים בחזה, כאבי גב תחתון.

בנוסף דיקור מצוין להכנת הגוף ללידה בשליש האחרון, ועזרה לקראת הלידה עצמה, כולל עזרה בבעיות כגון היפוך עובר, זירוז לידה טבעי אם צריך, וכדומה.

גם מייד אחרי הלידה מומלץ להגיע לדיקור על מנת לחזק את הגוף, לעזור עם כאבים, עייפות, ואם יש צורך, גם לסייע בהגברת ייצור חלב, להקל על גודש או דלקות בחזה, טחורים וכן הלאה..

 

לאילו בעיות הדיקור עוזר?

הדיקור הסיני יעיל למגוון רחב מאוד של מקרים. לפירוט על חלק מהמקרים, גש לקטגורית מטפלים מהשורש בדף אודות, קרא את עדויות המטופלים הממליצים, או צור קשר עם צוות הקליניקה במידה וברצונך להתייעץ לגבי בעיה אישית המפריעה לך. לרוב נבקש ממך להגיע לאיבחון מלא בקליניקה. הרפואה הסינית היא רפואה הוליסטית - יש לנו צורך בתישאול נרחב ומפורט, ובאבחנת דופק ולשון, על מנת לעזור לך באופן המדוייק ביותר.

באיזו תדירות כדאי להגיע לטיפול?

התשובה לשאלה זו היא אישית לחלוטין. לאחר איבחון ראשוני, נוכל ליצור תכנית אופטימלית שמתאימה לבעיה אותה אתה מעוניין לפתור, ולשלב אותה עם לוח הזמנים וסגנון החיים שלך. בדרך כלל, לבעיה כרונית ידרש טווח זמן ארוך יותר, ולמקרים אקוטיים שהופיעו לאחרונה, ידרש מספר טיפולים קטן יותר.

 

יש לי פחד ממחטים, האם מתאים לי להגיע לדיקור?

מחטי דיקור הן דקיקות ועדינות, ואינן דומות למחטים המוכרות מבדיקות דם אצל הרופא שלך. אנו עובדים עם מטופלים חדשים בכל יום וחלקם לא מחבב מחטים. החדשות הטובות הן שעם הזמן הפחד יורד משמעותית, מכיוון שהמטופל מגלה שהמחטים לרוב כמעט לא מורגשות, ותחושת הרגיעה והנינוחות שמשתררת לרוב במהלך הדיקור משכיחה את הפחד המקורי.

בבקשה יידעו אותנו בכל חשש שלכם, ואנחנו נוודא שאתם מרגישים בנוח.

האם הדיקור עצמו כואב?

דיקור סיני לרוב אינו כואב. המחטים המשמשות לדיקור הם דקות ביותר, חלקן דקות יותר משערה. 
חלק מהמטופלים חשים עקצוץ או צריבה קלה בעת החדרת המחט, או תחושה של זרם חשמלי עדין, אך תחושה זו חולפת תוך פחות משנייה. לאחר שהמחט הוחדרה, רוב המטופלים מרגישים הקלה כללית ורוגע, וחלקם אף נרדמים תוך זמן קצר. 
במקרים נדירים בהם מורגשת אי נוחות כלשהי במהלך הדיקור, חשוב שהמטופל יידע את המטפל בהקדם, על מנת שיוכל לפתור את אי הנוחות במהרה ולאפשר למטופל להרגיש רגוע ונינוח. אנחנו משתדלים לא להשתמש בנקודות רגישות אם אנחנו לא חייבים, אם כי יש זמנים שבהם הנקודות הרגישות יהיו הנקודות היעילות ביותר. אם אתה רגיש למחטים, יידע אותנו ונדאג לאזן את הנוחות שלך עם מטרות הבריאות שלך.

 

האם דיקור זה בשבילי?

רוב הסיכויים הם שכן. דיקור עוזר לגוף שלך לחזור למצב מאוזן ובריא, על ידי גירוי מנגנוני הריפוי הטבעיים של הגוף. גם אם אתה במצב בריאותי תקין בסטנדרטים של הרפואה המערבית, דיקור יכול לשפר את איכות החיים שלך כתחזוקה שוטפת, ממש כמו פעילות ספורטיבית שיגרתית. משיפור מצב הרוח שלך, הגברת האנרגיה והריכוז, ועד להקלה על מתחים וטרדות יומיומיים.

הדיקור הסיני הוא מערכת רפואית שלמה, ועל כן הוא יעיל למגוון רחב מאוד של מקרים. את חלקם תוכל לראות בדף אודות הקליניקה

מה משך הטיפול?

המפגש הראשון שלך יכול להימשך עד כחצי שעה עם המטפל ועוד 20-30 דקות עם המחטים. מפגשים שיגרתיים נמשכים בדרך כלל 30-45 דקות. אם אתה צריך לעזוב עד שעה מסוימת, יידע את דלפק הקבלה ואנו נוודא שתסיים בזמן.

מהן שעות הפעילות של הקליניקה?

יום ראשון 15:00-21:00

 

יום שלישי 8:00-15:00

 

יום רביעי 15:00-21:00

Please reload

ה באייר 16 תל אביב

הוראות הגעה

054.4538804

  • Wix Facebook page

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו עדכונים במייל לגבי מבצעים חמים וחדשות מהקליניקה. 

הרשמו לניוזלטר של סטודיו סיני

תודה רבה! נרשמת לניוזלטר שלנו

bottom of page